pracowniaolesie.pl

Shop

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście w takim celu udaj się do zakładki Próbki i wybierz swoją próbkę zaproszenia. 

Próbka jest pełną wersją danego zaproszenia zawiera wszystkie możliwe dekoracje.

Zaproszeń nie wkładamy do kopert, podobnie z lakami, trafią one do was w bezpiecznym opakowaniu, z naklejoną specjalną taśmą dwustronną do samodzielnego przyklejenia 😊 

Tak, jeśli wybrałeś dekoracje zaproszenia wstążką, sznurkiem bądź inną ozdobą  to trafi do Ciebie już starannie udekorowane.

Po złożeniu zamówienia w zależności od zakupionego produktu wyślemy na maila odpowiedni formularz zawierający wszystkie potrzebne informacje do wypełnienia.

W projekcie można zmienić Font, treść zaproszenia, rebus. Nie edytujemy grafiki zaproszeń oraz ich kolorów. 

Font na personalizacje kopert będzie taki sam jaki został wybrany do zaproszeń.

Na bileciku znajduje się powiadomienie o potwierdzeniu przybycia oraz jeżeli został wybrany rebus.

Bilecik znajduję się na lewej stronie zaproszenia po otwarciu. W zależności od rodzaju zaproszenia, wklejany jest jak treść obok, lub wkładany do zakładki.

Tak, w takim celu skontaktuj się z nami 😊

Treść w klasycznie składanych zaproszeniach wklejana jest na osobnej karcie. Znajduję się po prawej stronie, po otwarciu zaproszenia. Drukowana na takim samym papierze co główna karta , w zależności od zaproszenia, podklejana jest papierem w  kolorze koperty. 

Nie, zaproszenia oraz inne personalizowane produkty są tworzone pod indywidualne zamówienie dlatego nie przyjmujemy ich zwrotów.

Napisz do nas na adres info@pracowniaolesie.pl, wydrukujemy je na podstawie wcześniej zaakceptowanego projektu uwzględniając zmianę daty potwierdzenia przybycia .

Tak oczywiście, każdy motyw zaproszenia można przekształcić na voucher lub voucher na zaproszenie czy też podziękowanie.

W tym celu napisz do nas 😉